Aşk-İlişkiler Evlilikİnsan ve Yaşam

Unutmayan Hard Disk Tipdeki Kadınlar

Asla Unutmayan Kadın Tipdeki İnsan Tipleri

Bu tip kadınlar bilgisayarın hard diskine benzerler. Gerek iyi, gerek kötü hiçbir şeyi asla ve kata unutmazlar.

Evlilik, tanışma, buluşma, kaynaşma gibi özel günleri unutmadığı zaten herkesçe malumdur. Ama bu tip kadın yapılan ve yapılmayan şeyleri de unutmaz.

Kocasmm bir yanlışında “Sen zaten geçen sefer de şöyle yapmıştın, şunu dedin, bunu dedin, şunu yaptın, bunu yapmadın…” diye öyle şeyleri hatırlar ki, tarih profesörünün şahında bu kadar tarihi bilgi olması bahis konusu bile değildir.

Hiçbir şeyi unutmadığı gibi susmaz da. Her şeyi abartması ve ortalığı velveleye vermesiyle meşhurdur. Bu tipin çene kasları aşırı gelişmiştir. Bir lafa başladı °u susmaz, kavga çıkar, biter, erkeğin hmcı geçeli saat tatta saatler olur ama kadmm sözü bitmez. Söylenir de söylenir. Konuşur, konuşur erkeğin dinleyip dinle-memesi önemli değildir. O sadece konuşur. Gözünü kırpıştırması konuşmayı sürdüreceğinin, sözlerinin henüz bitmediğinin işaretidir.

Kavga ve dırdır sanki hayatmm doğal ihtiyacıdır. Ufacık bir hırda onu güre hatta gürlemeye çevirir, konu iğneden çıkmışsa onu ipliğe, ipliği yorgana, yorganı gelinlik yorganlara, oradan adamın annesinin düğün esnasında bir yorgan dahi vermediğine vardırmayı başarır ki, konu kayınvalide noktasına geldi mi artık o kadmı susturmak imkânsızdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu