Telefon&PC&Uygulama

Türk Telekom K8

Türk Telekom K8 Uygun Fiyata Yüksek Kalite

Türk Telekom, “Türk Telekom K8” ile üstün teknoloji ve şık tasarımı, uygun fiyatla müşterilerimize sunuyor. 599 TL peşin fiyatla satın alınabilen Türk Telekom K8; uygun fiyata sahip olmasının yanında, teknolojiden ödün vermeden, sadece Türk Telekom’un sunduğu fiber güçlü 4.5G deneyimini yaşatıyor.

Türk Telekom markalı, 4.5G uyumlu, en uygun fiyatlı operatör markalı cihaz olan Türk Telekom K8’e, 599 TL’lik avantajlı satış fiyatıyla sahip olunabiliyor. Ayrıca Türk Telekom K8’i satın alan mobil müşterilerimiz, 3 ay boyunca Türk Telekom Müzik, Tivibu Spor ve 1 ay boyunca Türk Telekom Oyun hediye avantajı da yakalıyor.

LG ve Türk Telekom işbirliğiyle sadece Türk Telekom müşterilerine özel olarak üretilen Türk Telekom K8; 5 inçlik HD ekranı, modern tasarımı ve Android 6,0 Marshmallow işletim sistemiyle şıklığı ve yüksek performansı bir arada sunuyor.

8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip Türk Telekom K8, sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla daha yüksek kalitede fotoğraf çekme imkânı sunuyor. Türk Telekom K8’in flashlı ön kamerası ile selfie çekme deneyimi en üst boyuta taşmıyor. Türk Telekom K8, “Hareketle Kontrol” teknolojisiyle eğlenirken anı daha kolay ve net bir şekilde yakalamayı sağlıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu