Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otogar Adresi:

Sanayi Mah. Terminal Sok. Merkez/TRABZON

Trabzon Otogarı Telefon Numaraları:Tel: 0462 212 50 50

Metro Turizm

Metro Turizm Müşteri hizmetleri birimimiz,

iş günleri 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 15:00, Pazar 10:00 – 15:00 saatleri içinde hizmet verir.

Acil durumlarda 0850 222 34 55 numaralı çağrı numaramızı aramanızı rica ederiz.

Kâmil Koç Turizm

Kâmil Koç Turizm  Çağrı Merkezi : 444 0 562

Adres ve Telefonlar

Genel Müdürlük: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi / BURSA : Tel: +90 224 294 55 62 ; kamilkoc@kamilkoc.com.tr

Ulusoy Turizm

Telefon: 0850 811 1 888

Faks: 0216 324 00 78

E-mail: musteri@ulusoy.com.tr

Adres Genel Müdürlük:Ferhatpaşa Mah. 99. Sok. No:42/1 Ataşehir/İstanbul;Her türlü şikayet, görüş, öneri ve dilekleriniz için;Müşteri İlişkileri Departmanı yolcularımızın istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirmek, sorunlarını çözmek, ayrıca talep ettikleri konularda bilgilendirmek için hizmet vermektedir.

Metro Turizm Trabzon Otobüs Şubeleri

 

Kamil Koç Turizm Trabzon Otobüs Şubeleri

Terminal Adres Telefon
TRABZON-ÇAĞLAYAN
TRABZON-KALKINMA (462)3221926
TRABZON-SÖĞÜTLÜ FATİH EĞİTİM FAKÜLTESİ MAH. ÇİNLİ CAMİ YANI NO:33 (462)2488007
TRABZON-ORTAHİSAR ŞEHİT REFİK CESUR CAD NO:3 (462)3266514
TRABZON-GAZİPAŞA GAZİPAŞA MAHALLESİ YAVUZ SELİM BULVARI TAKSİM İŞHANI NO:26/A (462)3219999
TRABZON-MAÇKA MERKEZ MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:28/A (462)5121926
TRABZON-SÜRMENE YEMİŞ MAH. TRAZBON CAD. (462)7461926
TRABZON-MOLOZ PAZARKAPI MAH SAHİL CAD NO:91/C (462)4001926
TRABZON-BEŞİRLİ 2 NOLU BEŞİRLİ MAH DEVLET SAHİL YOLU CAD NO:162 (462)3311926
TRABZON-OTOGAR D.DERE OTOGAR İÇİ NO:7 (462)3311926 (462)2341926
TRABZON-ARAKLI TRABZON CAD ARAKLI OTOGARI NO:12 (462)3411926
VAKFIKEBİR-OTOGAR KEMALİYE MAH YENİ OTOBÜS TERMİNALİ NO:3 (462)4111926
AKÇAABAT-OTOGAR BELEDİYE OTOGARI SAHİL CADDESİ NO:3 (462)2281926
BEŞİKDÜZÜ-OTOGAR SAMSUN CAD BELEDİYE OTOGARI NO:6 (462)8713454
OF-OTOGAR SOLAKLI MAH OF OTOGARI BELEDİYE TERMİNALİ NO:33 (462)7713907
HAMSİKÖY DAĞ DİN TESİSLER-MOLA YERİ HAMSİKÖY

 

Ulusoy Turizm Trabzon Otobüs Şubeleri

TERMİNAL İSMİ ÇALIŞMA SAATLERİ TELEFON ŞEHİR BÖLGE
AKÇAABAT ACENTESİ 06:00 – 21:00 0462 228 11 25  Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ARAKLI ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 721 70 22 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ARSİN ACENTESİ 08:00 – 20:00 0462 711 13 51 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
AYASOFYA ACENTESİ 08:00 – 20:00 0462 223 17 74 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
BEŞİKDÜZÜ ACENTESİ 08:00 – 21:00 0462 871 33 30 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
BEŞİRLİ ACENTESİ 08:00 – 20:30 0462 230 28 99 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ÇARŞIBAŞI ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462 821 38 98 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ÇAYKARA ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462  616 11 92 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ÇÖMLEKCİ ACENTESİ 05:00 – 22:00 0462 325 93 68 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
DERNEKPAZARI ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 681 20 08 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
ESPİYE ACENTESİ 07:00 – 20:00 0454 611 23 50 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
GÜRGEN AKÇAABAT ACENTESİ 08:00 – 21:00 0462 228 20 10 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
GÜRGEN FORM ACENTESİ 08:30 – 20:00 0462 321 44 39 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
MAÇKA ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 512 10 33 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
MOLOZ ACENTESİ 07:30 – 20:00 0462 334 04 07 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
OF ACENTESİ 06:00 – 23:00 0462 771 56 22 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
TRABZON OTOGAR ACENTESİ 06:00 – 21:30 0462 325 21 60 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
PELİTLİ ACENTESİ 08:30 – 19:30 0462 334 00 96 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
SÖĞÜTLÜ ACENTESİ 08:30 – 20:30 0462 248 28 81 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
SÜRMENE ACENTESİ 08:00 – 19:00 0462 746 38 02 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
TAKSİM ACENTESİ 06:00 – 00:00 0462 321 12 81 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
TASHAN ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 785 20 08 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
TİREBOLU ACENTESİ 07:00 – 23:00 0454 411 40 62 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
VAKFIKEBİR ACENTESİ 07:00 – 20:00 0462 841 50 71 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ
YOMRA ACENTESİ 07:30 – 20:30 0462 341 19 03 Trabzon KARADENİZ BÖLGESİ

Has Turizm Trabzon Şubesi  444 06 31

 ŞEHİR ŞUBE ADRES TELEFON FAKS
TRABZON TRABZON MERKEZ (462) 325 04 74

 

Özkaymak Turizm Trabzon Şubesi  444 4 206

ŞEHİR ŞUBE ADRES TELEFON FAKS
TRABZON AKÇAABAT AKÇAABAT (462) 228 01 53
TRABZON BEŞİKDÜZÜ (462) 871 33 01
TRABZON MEYDAN (462) 321 35 64
TRABZON MOLOZ MERKEZ (462) 321 32 82
TRABZON OTOGAR MERKEZ (462) 325 07 76
TRABZON VAKFIKEBİR (462) 841 52 41

Trabzon Otobüs Firmaları Trabzon otobüs bileti ve Telefon Numaraları
Çaykara Turtrabzon

Çaykara: 0462 616 22 99- 616 10 21

Trabzon: 321 85 76- 321 99 49dernekpazarı: 681 20 08

Uzungöl: 656 61 41
Ulusoy Derya Minibüs Seyahattrabzon

Merkez Minibüs Durağı No: 2: 0462 326 52 10
Adıyaman Ünal Turizm Trabzon

Trabzon Otogar: 0462 325 20 95
Amasya Mertur Turizm Trabzon

Merkez: 0462 325 35 77çayeli: 532 52 42
Aydoğan Turizmtrabzon

0462 444 61 55

Merkez: 325 20 95- 325 07 76
Doğu Karadeniz Seyahat Trabzon

Merkez: 0462 325 22 14- 325 22 21 Of: 771 57 10

Sürmene: 746 35 94- 746 40 91

Araklı: 721 68 46
Fındıkkale Turizmtrabzon

0462 444 28 55

Beşikdüzü: 871 33 01
Golden Turizmtrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 66 67
Araklı: 721 64 78
Of: 771 39 07
Sürmene: 746 35 94
Göktaş Ardahan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 04 11
Görele Seyahattrabzon

Otogar: 0462 325 04 16- 325 22 49

Vakfıkebir: 841 51 13beşikdüzü: 871 41 60- 871 33 01
Şalpazarı: 891 22 50
Has Turizm Trabzon

0462 444 0 631

Otogar: 325 04 74
Has Bingöl Turizmtrabzon

0462 444 22 12

Araklı: 721 39 11

Of: 711 42 39
Kuzey Yıldızı Seyahat Trabzon

Trabzon Merkez: 0533 962 45 22
Vakfıkebir: 0533 962 45 10sürmene: 0533 953 31 97

Of: 0533 953 31 96

Beşikdüzü: 0533 965 86 27
Araklı: 0533 962 45 24akçaabat: 0533 965 86 25
Lüks Artvin Seyahat Trabzon

Otogar: 0462 325 62 74
Lüks Karadeniz Seyahat Trabzon

0462 444 00 53

Merkez: 0462 323 04 74

Of: 771 69 23

Sürmene: 746 10 54

Moloz: 216 97 09

Araklı: 721 64 34

Akçaabat: 227 05 00- 228 32 39 Vakfıkebir: 841 24 24beşikdüzü: 871 33 01
Mahmutoğlu Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 40 57
Nevşehirliler Seyahat Trabzon

0462 444 50 50
Öz Aybaki Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 93 14
Öz Elbistan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 69 82 Of: 771 57 10
Öz Nuhoğlu Seyahat Trabzon

Otogar: 0462 325 07 22- 325 48 12
Özgül Bafra Turizm Trabzon

Merkez: 0462 325 04 05

Of: 771 42 39

Sürmene: 746 10 54

Araklı: 721 68 46
Özkaymak Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 07 76
Özlem Ardahan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 04 11
Prenskale Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 66 67
Rize Ses Seyahattrabzon

Merkez: 0462 325 69 82

Of: 771 56 93
Sürmene: 746 50 38
Araklı: 721 68 42
Akçaabat: 228 32 39
Çarşıbaşı: 821 29 31
Vakfıkebir: 841 51 13
Beşikdüzü: 871 35 53
Sema Turizmtrabzon

Merkez: 0462 325 62 74- 325 35 72

Beşikdüzü: 871 35 53
Sinay 57 Koop.Trabzon

Otogar: 0462 325 73 28- 29
Sinop Birliktrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 21 19
Beşikdüzü: 871 31 02
Of: 771 69 23
Sürmene: 746 47 65
Vakfıkebir: 841 27 27
Şiran Seyahattrabzon

Otogar: 0462 325 29 41
Tokat Yıldızı Seyahat Trabzon

0462 444 00 90
Moloz: 326 34 93
Meydan: 321 35 64
Akçaabat: 327 06 26
Beşikdüzü: 871 33 01
Vakfıkebir: 841 52 41
Of: 771 69 23
Sürmene: 746 10 54
Araklı: 721 66 61
Üstün Erçelik Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 62 74- 325 35 77
Beşikdüzü: 841 36 43
Vakfıkebir: 841 31 82
Sürmene: 746 35 94
Araklı: 721 68 40
Van Gölü Turizmtrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 20 95
Araklı: 721 64 78
Of: 771 57 10
Sürmene: 746 47 64
Yeşil Gümüşhane Seyahat Trabzon

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Otobüs Firmaları Trabzon otobüs bileti ve Telefon Numaraları

Çaykara Turtrabzon

Çaykara: 0462 616 22 99- 616 10 21

Trabzon: 321 85 76- 321 99 49dernekpazarı: 681 20 08

Uzungöl: 656 61 41

Ulusoy Derya Minibüs Seyahattrabzon

Merkez Minibüs Durağı No: 2: 0462 326 52 10

Adıyaman Ünal Turizm Trabzon

Trabzon Otogar: 0462 325 20 95

Amasya Mertur Turizm Trabzon

Merkez: 0462 325 35 77çayeli: 532 52 42

Aydoğan Turizmtrabzon

0462 444 61 55

Merkez: 325 20 95- 325 07 76

Doğu Karadeniz Seyahat Trabzon

Merkez: 0462 325 22 14- 325 22 21 Of: 771 57 10

Sürmene: 746 35 94- 746 40 91

Araklı: 721 68 46

Fındıkkale Turizmtrabzon

0462 444 28 55

Beşikdüzü: 871 33 01

Golden Turizmtrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 66 67
Araklı: 721 64 78
Of: 771 39 07
Sürmene: 746 35 94

Göktaş Ardahan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 04 11

Görele Seyahattrabzon

Otogar: 0462 325 04 16- 325 22 49

Vakfıkebir: 841 51 13beşikdüzü: 871 41 60- 871 33 01
Şalpazarı: 891 22 50

Has Turizm Trabzon

0462 444 0 631

Otogar: 325 04 74

Has Bingöl Turizmtrabzon

0462 444 22 12

Araklı: 721 39 11

Of: 711 42 39

Kuzey Yıldızı Seyahat Trabzon

Trabzon Merkez: 0533 962 45 22
Vakfıkebir: 0533 962 45 10sürmene: 0533 953 31 97

Of: 0533 953 31 96

Beşikdüzü: 0533 965 86 27
Araklı: 0533 962 45 24akçaabat: 0533 965 86 25

Lüks Artvin Seyahat Trabzon

Otogar: 0462 325 62 74

Lüks Karadeniz Seyahat Trabzon

0462 444 00 53

Merkez: 0462 323 04 74

Of: 771 69 23

Sürmene: 746 10 54

Moloz: 216 97 09

Araklı: 721 64 34

Akçaabat: 227 05 00- 228 32 39 Vakfıkebir: 841 24 24beşikdüzü: 871 33 01

Mahmutoğlu Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 40 57

Nevşehirliler Seyahat Trabzon

0462 444 50 50

Öz Aybaki Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 93 14

Öz Elbistan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 69 82 Of: 771 57 10

Öz Nuhoğlu Seyahat Trabzon

Otogar: 0462 325 07 22- 325 48 12

Özgül Bafra Turizm Trabzon

Merkez: 0462 325 04 05

Of: 771 42 39

Sürmene: 746 10 54

Araklı: 721 68 46

Özkaymak Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 07 76

Özlem Ardahan Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 04 11

Prenskale Turizmtrabzon

Otogar: 0462 325 66 67

Rize Ses Seyahattrabzon

Merkez: 0462 325 69 82

Of: 771 56 93
Sürmene: 746 50 38
Araklı: 721 68 42
Akçaabat: 228 32 39
Çarşıbaşı: 821 29 31
Vakfıkebir: 841 51 13
Beşikdüzü: 871 35 53

Sema Turizmtrabzon

Merkez: 0462 325 62 74- 325 35 72

Beşikdüzü: 871 35 53

Sinay 57 Koop.Trabzon

Otogar: 0462 325 73 28- 29

Sinop Birliktrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 21 19
Beşikdüzü: 871 31 02
Of: 771 69 23
Sürmene: 746 47 65
Vakfıkebir: 841 27 27

Şiran Seyahattrabzon

Otogar: 0462 325 29 41

Tokat Yıldızı Seyahat Trabzon

0462 444 00 90 
Moloz: 326 34 93
Meydan: 321 35 64
Akçaabat: 327 06 26
Beşikdüzü: 871 33 01
Vakfıkebir: 841 52 41
Of: 771 69 23
Sürmene: 746 10 54
Araklı: 721 66 61

Üstün Erçelik Turizm Trabzon

Otogar: 0462 325 62 74- 325 35 77
Beşikdüzü: 841 36 43
Vakfıkebir: 841 31 82
Sürmene: 746 35 94
Araklı: 721 68 40

Van Gölü Turizmtrabzon

Trabzon Merkez: 0462 325 20 95
Araklı: 721 64 78
Of: 771 57 10
Sürmene: 746 47 64

Yeşil Gümüşhane Seyahat Trabzon

Merkez: 0462 325 21 46

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu