Kadın-Moda

Sezon için Moda ve Sitil Tüyoları

Sezon için Moda ve Sitil Tüyoları

Sezonun büyük boy kazaklarından birini kırmızı renk alabilirsiniz. Sadece yün dokusuyla değil, kan dolaşımını hızlandırarak ısıyı da yükselten rengiyle sizleri sıcacık tutacaktır.

Metalik ayakkabılar en sade kıyafete bile tarz katacaktır. Parlak metalik doku giymek siz zor geliyorsa, mat metaliklere şans verin.Baştan aşağıya tek renk giydiğiniz kıyafetlerinize metalik aksesuarlarla şıklık ve ahenk katabilirsiniz.

Baştan aşağı siyah bir kombini bu dikkat çekici rengi sadece çantanızda kullanarak farklılaştırabilirsiniz.

Her sonbahar/kış sezonunda olduğu gibi bu sezon da pantolonların gardıroplarımızdaki yeri büyük. Biz de farklı renktekipantolon modelini karşılaştırdık. Hangisi sizin için?

Bol Paça

Geniş paçalarıyla geniş kalçaları dengeler.Denizci stilini çağrıştırdığından,yine o stile ait düğmeli bir üstle giyebilirsinz.Bol paçaları yüksek topuk ya da kalın tabanlarla dengeleyebilirsiniz.Koyu rengiyle alt bedeni üst bedeninden geniş olanlar için idealdir.Giyene daha bir resmiyet kazandırır

Dar Paça

Daralarak inen paçalar beli vurgular bacakları uzatır.Minimal stili ve nötür rengiyle, düz çizgilere sahip nötr renkte parçalarla giyebilirsiniz.Daralarak inen paçaları sayesinde hem düz hemde topuklu ayakkabılarla kullanabilirsiniz.Açık renğiyle, alt bedeni geniş üst bedenle dengeler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu