ŞEHİR REHBERİ

Sevgilinizle ayrı şehirlerde olmak iyimi kötümü ?

Yaşam aşkın her halini yaşadığınızda anlam kazanır. İnsanın en temel ihtiyacı olan sevme ve sevilme isteği yaşam enerjisini de yükselten en önemli olgudur. Bu duygular öyle güzel ve anlamlıdır ki O’nunla birlikte olmak, vakit geçirmek her zaman yanında olmak istersiniz. Ama hayat her zaman o kadar da adil olmayabilir. Bir bakmışsınız ki sevgilinizle ayrı şehirlerde farklı yaşamlar kurmak durumunda kalmışsınız. İşte bu yazı uzaktan uzağa aşk yaşayanların bir nebze de olsa hislerine tercüman olacak.

En zoru özlem

Muhakkak ki aşkınız çok büyük ve özel. Ve bunu karşınızdakine göstermek istiyorsunuz her dakika. Ama o da ne… Mesafeler…Mesafeleri aşmak ve her an yanyana olduğunuzu hissettirmek için telefona sarılırsınız. Bu tarz bir ilişki yaşayanlar için en önemlisi teknolojidir. Teknolojide yaşanacak herhangi bir aksama sizi herkesten daha fazla üzer. Bozulan bir telefon, internete bağlanamayan bir bilgisayar…

Konsantrasyon sorunu

Uzak mesafe ilişkilerin bir diğer önemli çıkmazı ise yapılan işe tam olarak kendini verememek. Uzakta olduğunuz için saatlerce süren telefon konuşmaları, aklınız hep telefondan gelecek mesaj sinyalinde. E hal böyle olunca da dolayısıyla yapılan işe bir türlü konstre olamama sorunu.

Geçici bir durum olduğunu unutmayın

Yaşam; sevdiğiniz ile sizi fiziki olarak ayırsa bile gerçek aşksa yaşanan ve koşulsuz şartsız sevecekseniz birbirinizi mesafenin bir önemi yoktur. Onun için önemli olan mesafe değil hissettikleriniz olmalı. Ve bu durumun aslında geçici olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Kadinvekadin.net özel haberidir.

KAYNAK : http://www.kadinvekadin.net/sevgilinizle_ayri_sehirlerde_olmanin_zorluklari.html

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu