Kadın-Moda

Moda ve Sezonun Öne Çıkan Renkleri

Moda Tasarım ve Sezonun Öne Çıkan Renkleri

Renk Yelpazesi açısından zengin bir sezona girdik. Sarının, yeşilin, mavinin, pembenin tonları her yerde. Bu renkler arasından, koleksiyonlarda en yüksek etkiye sahip olan üçüne yer verdik kırmızı,metalik ve çivit.

Kırmızı

Dikkati artıran, cesaret veren, güçlü kırmızı bu sezonun rengi diyebiliriz. Odağın sizde olmasını istediğiniz önemli toplantılarda, dikkat çekmek istediğiniz ortamlarda ister baştan aşağı, ister tek bir noktada kullanabilirsiniz. Özellikle nötr renklerle giyildiğinde klas bir etki bırakacaktır.

Metalik

Metalik deyince aklınıza gümüş gelsin. Bronz ve altın metalik dokulara da sıkca rastladığımız bir sezon olacak; fakat gümüş daha ağır basıyor. Birkaç sezondur metalik dokuda etekleri sweatshirtler’le giyerek zıtlıklardan doğan bir şıklık yakalıyorduk, bu sezon da devam ediyoruz.

Çivit

Bilgeliğin ve sezgilerin rengi lacivertin çivit tonu bu sezon özellikle siyahla giyildiğinde ofiste güçlü bir ima yaratacaktır. Lacivertin eğlenceli bir tonu olan bu renge esprili aksesuarlarda yer vermek isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu