Güzellik

Güzelliğiniz İçin İki Muhteşem Ürün Hint Yağı, Kuşburnu Yağı

Güzelliğiniz Cildiniz İçin İki Muhteşem Ürün Hint

Yağı, Kuşburnu Yağı

Hint Yağı:

Kaş ve kirpikleriniz için bakım mı yapmak istiyormusunuz? Hint yağını kesinlikle test edin. Soğuk pres yöntemiyle elde edilmiş hint yağı zengin içeriği vasıtası ile tas tamam sizlere gore.

Cildinizi dezenfekte ediniz ve boş rimellerinizin iç kısmına Hint yağını yerleştirin. Her akşam vakti yatmadan ilkin kaş ve kirpiklerinize uygulayın. Kısaca zamanda kaş ve kirpiklerinizdeki değişimi görmüş olacaksınız.

Bundan başka cildiniz nemsiz ise gene temiz cilde bir kat halinde uygulamanız mümkündür. Cildinizi derinlemesine nemlendirir ve bakımını sağlayacaktır.

Kuşburnu Yağı:

Kuşburnu yağı kuşburnu meyvelerinin çekirdeklerinden soğuk pres yöntemiyle elde edilmiş zengin içerikli bir yağdır. Kuşburnu tohumları gama linoleik (GLA) yönünden oldukca bereketlidir. GLA cilde güzellik kazandırdığı gibi, güneş yanıklarında da kullanılabilir. Sağlık alanında ve kozmetik alanında hayli çok tercih edilmektedir.

Her cilt tipine elverişli kuşburnu yağı yardımı ile bütün cildinize muhteşem bir bakım yapmanız mümkündür. Zengin içeriği vasıtası ile cildinizin epey pürüzsüz görünebilmesine destek olabilirsiniz.

Kuşburnu yağı sayesinde vucudumuz kırışıklıklara savaş açabilmekte, cilt yenilenmesini destekleyebilirsiniz. , nemsiz, yıpranmış ciltlerde rahatça kullanılabilir, bilhassa gündelik kremlerin üstüne damıtılarak uygulanabilir.

% 100 organik içeriği, ten tarafından oldukca kolay emilmesi yüzünden kuşburnu yağı cilt bakımının vazgeçilmezleri aralarına eklenmiştir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu