Telefon&PC&Uygulama

En Güzel Fotoğraf Uygulamaları

En Güzel  Fotoğraf Uygulamaları

Günümüz mobil fotoğraf uygulamaları sayesinde tek bir fotoğrafı düzenlerken saatlerimizi harcayabiliyoruz. Bir fotoğrafın renk doku, netlik ve daha birçok özelliğini değiştirebilir ve bu değişiklikleri binlerce seçeneği doğru şekilde harmanlayarak gerçekleştirebilirsin öyle ki bir anı bu sayede yaşanmış bir ana, çektiğin fotoğraf sayesinde geri döndüğünde onu  güzel hatırlaman mümkün olabilir. İşte seçenekleri, uyumluluğu ve paylaşım olanaklarıyla en kullanılası mobil fotoğraf uygulamaları.

VSCOCAM

“Dışavurum topluluğu’ sloganıyla insanları har yarda keşfetmek, yaratmak ve bağlanmak konusunda cesaretlendirmek üzere yola çıktığını söyleyen VSCOCAM, kullanım kolaylığı, arayüzü, yüksek kalitede filtreleri, düzeni ve instagram uyumluluğu İle dikkat çekiyor. Kısa süre önce hayatına başlayan yeni versiyonu sayesinde çoklu sayfa düzeni olanaklarından faydalanma ve uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarını bulma seçeneklerini de beraberinde sunan VSCOCAM İle fotoğraf çekmenin de hayli zevkli olduğunu söyleyebiliriz.

FOTOR
Gerek mobil gerekse masaüstü ortamlarda yoğun şekilde kullanılan FOTOR’un fotoğraf düzenlemeye dair sunduğu imkanlar neredeyse sınırsız. BBC tarafından “küçük Photoshop’ olarak tanımlanan FOTOR sayesinde çekimlerini baştan yaratabilir, gerçeküstü tasarımlara imza atabilirsin. Yeni versiyonunda eklenen histogram ve metin özelliği geliştirmesi ile daha da vazgeçilmez hale gelen FOTOR, tüm işletim sistemlerine uyum sağlıyor olmasının yanı sıra ücretsiz.

PIXLR

İki milyonun üzerinde efekt, arayüz ve filtre kombinasyonuyla öne çıkan PIXLR, fotoğrafları birer esere dönüştürebildiğini iddia ediyor. Farklı görselleri fotoğraflarına eklemene de olanak sağlayan PIXLR, kolaj seçenekleriyle de tercih edilen uygulamalardan biri. Düzenlediğin fotoğrafı anında sosyal medya mecralarında paylaşmanı | sağlayan uygulamanın kendine ait Instagram hesabında da her hafta belirlenen bir konuda fotoğraf odaklı bir yarışma düzenleniyor. Rekabet sever bir fotoğraf meraklısı İsen @pixlr hesabını takibe alabilirsin.

FACETUNE
Bundan böyle sivilceni kapatmak, parlaklığına güvenmediğin dişlerin yüzünden gülümsemeyi reddetmek zorunda değilsin çünkü imdadına yetişen bir fotoğraf uygulaması bulduk: FACETUNE. Özellikle portre ve şelfte çekimlerinde yüzünde güllerin açacağına dair garanti veren FACETUNE sayesinde fotoğrafını dergi kapağı çekimlerindeki özene sahip şekilde düzenleyebilirsin.

Diş beyazlatmadan cilt güzelleştirmeye, göz rengi değiştirmeden saç düzeltmeye, yanak inceltmeden makyaja daha birçok seçeneğiyle çekiciliğine çekicilik katacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu