Ekonomi Para FinansHaberler

En Büyük Franchise Zirvesi İstanbul’da

En Büyük Franchise Zirvesi İstanbul’da

Franchise dünyası, bu sene 12-15 Ekim 2017 tarihleri aralarında İstanbul’da yapılması pilanlanıyor Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda bir araya gelecek.

En Büyük Franchise Zirvesi İstanbul’da
En Büyük Franchise Zirvesi İstanbul’da

Franchise dünyası, bu sene 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenmesi pilanlanan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda bir araya gelecek. Katılımcı marka, alan ve ziyaretçi sayısı gözönüne alındığında Avrupa ve Ortadoğu’nun önde gelebilecek olan fuarları arasında yer almakta olan , CNR Merkezi’nde sektörün bütün taraflarını bir araya getirmiş olacak.

45 ÜLKEDEN KATILIM

Toplantılar dahilinde ABD’den Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye ortalama 45 ülkenin franchise dernekleri, üye firmaları ve görevlileri vasıtası ile ekonomi bakanları İstanbul’da bir araya gelebilecek. Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC), Franchise Konseyi ve Avrupa Franchise Federasyonu (EFF) Toplantısı, vasıtası ile eşzamanlı şeklinde gerçekleştirebilecek. Medyafors Fuarcılık organizasyonunda yapılacak , 15. kez fuarda bu sene dünyaca ünlü üç oldukca önemli franchise zirvesi düzenlenecek .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu