Aşk-İlişkiler Evlilikİnsan ve Yaşam

MEVSİMİNE’E GÖRE EVLİLİK VE DÜĞÜNLER

MEVSİMLER’E GÖRE EVLİLİK VE DÜĞÜNLER

YAZ EVLİLİK VE DÜĞÜNLERİ

Yazın en büyük ayrıcalığı özelliği yapılacak olan düğünlerde açık havadan sıçak günlerden olabildiğince faydalanabilme imkanı sunması daha bir açık ve desenli ve uçuşan kumaşlar elbiseler,dış mekanlarda dogadan olabildiğince faydalanabilme imkanı.

SONBAHAR  VE KIŞ  EVLİLİK VE DÜĞÜNLER

Masalları sevdiği kadar çılgınca eğlencelere de doyamayan, doğaya tutkun ve özgürlüğünden vazgeçemeyenlerdenseniz; hayallerinizi süsleyen düğün için en doğal zaman sonbahar…

Bu mevsimde, doğa size tüm cömertliğiyle sonbaharın romantik tonlarını ve rüzgarın özgürlüğünü sunuyor.

Çiçekli taçlar, uçuşan yapraklar, sonbahar tonlarını taşıyan portakal nergisi, zinya, çuha çiçeğiyle renklenen gelin buketleri bu masalsı uyuma en güzel şekliyle eşlik ediyor.

Sezonun gelinliklerinde ise; zariflikten vazgeçmeyenler için dantel silüetler, bedeni gezgin ruhu hippi gelinler için çiçek desenli ve uçuş uçuş kumaşlar, eğlence tutkunlan içinse fırfır detayları ile her zevke uygun alternatif zenginliği mevcut…

Sonbahar düğün trendlerinden birkaç alternatifini sizin için seçtik ve tabii ki bugünün olmazsa olmazı takıları.

DOĞA TUTKUNLARI İÇİN EVLİLİK VE DÜĞÜNLER

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez konsepti olan kır düğünleri için sonbaharda doğa adeta doğa bir stüdyoya dönüşüyor.

Düğün temaları arasında kır düğünleri konsepti, özellikle çevre dostu bir seçeneği uygulamak isteyenler için de biçilmiş kaftan! Yapraklarla süslenmiş bir pasta, nikah şekeri yerine dağıtılan tohumlar, lavanta keseleri, fidan bağışı, davetiye için tercih edeceğiniz geri dönüşümlü kağıttan modeller ve benzeri birçok alternatif ile hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz…

Kır düğünleri için gelinlik seçiminizde bohem tarzı tercih ederek salaş ama bir o kadar da özgür bir ruhu yansıt    abilir, helenistik modellerle ise prenses zarafeti ve romantizmini yakalayabilirsiniz.

MASAL SEVENLER İÇİN EVLİLİK VE DÜĞÜNLER

İster iç mekanda ister dış mekanda olsun; masallardan ilham alan ve sonbaharın tüm tonlarını yansıtan düğün konseptiyle mevsimin ruhunu düğününüze taşıyabilirsiniz.Ahşap masalar, mumlar, fenerler, nar veya balkabağı detayları düğününüzde yer alan diğer renklerle de uyum sağlayacaktır. Gelin buketine katacağınız, yeşil, turuncu, mor renkli çiçekler ise neşeyi canlı tutacaktır.

Bu konseptte bir düğün için gelinlik seçiminizde ise hem sade hem farklı olmak istiyorum derseniz, dantel detaylarıyla birleşen uçuş uçuş tüller ve roba kesimler tam size göre…

TARİHİN BÜYÜSÜNDE KALANLAR İÇİN EVLİLİK VE DÜĞÜNLERİ

Tarih kokan bir şehrin sokakLarında ya da yüzyıllardır ayakta duran bir sarayda tarihsel doku ile içiçe yeni başlangıçlara adım atmak isteyenlerdenseniz; sizin için vazgeçilmez iki muhteşem şehir Roma ve İstanbul.Tarihsel dokuyu bugünle birleştiren,özgür ve zamansız kılacağınız düğününüz için vintage dekorlardan modern dokunuşlara kadar geniş bir yelpazede seçim yapma olanağı bulabilirsiniz.

Asimetrik volanlar, kat kat tüller ya da sırt dekoltesiyle birleşmiş İspanyol dantelli bir gelinlikle de tarzınızın yansıması olarak dünü ve bugünü birleştirebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu