Aşk-İlişkiler Evlilikİnsan ve Yaşam

Beklentili Beklentileri Olan Koca

Beklentili Koca Tiplerindeki İnsan Tipleri

Rutin bir hayatı sevmez. En çok sevdiği şey. tüm olaylarda başrol oynamaktır. Edebiyat ve sanatla uğraşır. Felsefeyi sever. Kültürlüdür. Onun keşfettiği orijinal şeyler vardır. İlginç mekânlar, az bilinen kitaplar, unutulmuş resimler, terk edilmiş hayatlar… Hemen her şey hakkında genel bir bügisi vardır. Seyahat etmeyi sever. Az uyur, çok gezer. Sigara, nargile ve puroya karşı meyillidir. Gerçekçi, pratik ve akima koyduğunu yapan biridir.
Dış dünya gerçekleriyle ilgilenir, ancak bunların ne anlama geldikleri üzerine fazla düşünmez. Zevk ve heyecan veren şeyleri sever ama duyguları yüzeyseldir. Dış dünyadan gelen uyaranlara dönük yaşar. Çevre edinmeye, kariyer yapmaya ve dış görünüme çok önem verir. İlginç ve çeşitli işlere girebilmek için risk almaktan kaçınmaz. Kariyer yapmak adı altında iş arkadaşlarıyla düzenlediği seyahatleri, sohbetleri vardır.

Kansıyla gezip tozup eğlenmek ister, yaşamayı bilir ve sever. Beklentili kocanın karısı yoga yapan, açık görüşlü, kültürlü, en az üç dil bilen biri olmalıdır. Bu da yetmez, aynı zamanda bakımlı, iyi yemek yapan, her milletin yemeklerinden haberdar olan ve bunları yapabilen biri olmalıdır.

Beklentili kocanm karısmdan ve hayattan bir sürü beklentisi vardır ama evin nasıl döndüğü, faturaların nasıl yattığı gerçeğinden haberi yoktur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu