Otobüs Firmaları

Tüm Türkiye’deki Otobüs Firmaları ve Tüm Bilğileri

Tüm Türkiye'deki Otobüs Firmaları ve Tüm Bilğileri

Tüm Türkiye’deki Otobüs Firmalarının Adres

Telefon ve Gerekli Tüm Bilğileri

Metro Turizm  0850 222 34 55

Türkiye’nin ulaşım alanında  önder firması, çevirim büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı yönünden en büyük kara yolu taşıma şirketlerinden birisi olan Metro Turizm’in filosunda 495’i kendi malı olmak suretiyle genel toplamda  1221 otobüs yer almaktadır.

Genç vasıta filosunu sahip olup, yaş ortalaması 3  civarıdır. Bağlı bulunmuş olduğu Metro Holding’in kuvvetli sermayesi ve kuruluş yapısının yanında Metro Turizm, Türkiye’nin 4 bir yanına yayılmış olan 79 ilde total 1.000’den çok aktif acentesiyle içi ve dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında büyük avntaja bir  haizdir. Günde ortalama 1400 yolculuk gerçekleştirip, senede yaklaşık olarak 19.000.000 yolcu taşımakta. 307 tane kent içi hizmet aracı ilede yolcuları kent içi ulaşımlarını sağlamaktadır.2013’de 21 milyon çivarında olan Şirket’in total yolcu sayısı, 2014’te 23 milyonun üstüne çıkmıştır. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip seçeneklerin bulunduğu bir zamanda Metro Turizm’in yolcu ve sefer sayısını sürekli artırmaya devam etmesi, Şirket’in sektördeki kuvvetli konumunu  göz önüne koymaktadır. Sektöründe önder olan Metro Turizm hizmet  standartından hiçbir şekilde taviz vermeden her sene milyonlarca yolcuyu taşımaya devam edecektir.
Şirketimiz hakkında bize ait istediğiniz düşünceleriniz,eleştirileriniz, fikirleriniz bulunuyor isede lütfen bize bildiriniz.

Metro Turizm Müşteri hizmetleri birimimiz,
iş günleri 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 15:00, Pazar 10:00 – 15:00 saatleri içinde hizmet verir.

Acil durumlarda 0850 222 34 55 numaralı çağrı numaramızı aramanızı rica ederiz.

 

Kâmil Koç Turizm 444 0 562,0 224 294 55 62

90 senedir hep yeniliğin peşinde koşan hizmetleri vasıtası ile olmaya lider devam eden Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., geçekleştirmiş oldugu ilkleri ve ilkeleriyle ulaşım sektörünün standartlarını belirlemeyi sürdürüyor. Hiç bir ayrım yapmadan vermekte olduğu söz ve taahhütlerin arkasındaki duruşu ile, teknolojiyi takip eden yapısı ve modern yaklaşımlarıyla olduğu kadar bununla birlikte problemleri zorunlu bütün ,zeminlerde hukuk düzenine saygılı davranışını koruyarak gündeme getiren bir kanaat önderi şekilde da sektörün gelişmesini kalitesinin yükseltilmesini yukarıya taşınmasını sağlayan kararların yerine getirilmesinde söz sahibi olmuştur .

Kuruluş  amacı olarak her daim yolcu istek ve arzularını ön planda tutmakta ve sektöre görev ilkesi  belirleme mevzusunda herzaman lider olmuştur.
Kâmil Koç Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler eklemiştir. 90 senelik deneyim ilede günümüz yolcu gereksinimlerini düzğün anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım yönünden yüksek bir hizmet  sıtandartı unmakta .

İlkelerimiz:

Hep yeniliğin peşinde koşan bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermek.
“Ilk önce can”  ilkesiyle işe koyularak tüm ekibi ile  tam birlik gerçekleştirmek .
Haksız  rekabette bulunmamak.
Kanunlara saygılı olmak.
Tekelleşmeye izin vermemek; fırsatçılık ve sömürüye geçit vermemek
Asıl ve mesleki ahlaki anlayışını ticari kazancın üstün tutmak.
Eğitimi ve kaliteyi hayat biçimi şekilnde belirtmek.
Geçmiş ve geleceği tek potada bir araya getirmek .
Araştırmak ve soruşturmaya ehemmiyet vermek.
Her insana ve her farklı kesime Hakka uygun hareket etmek.
Toplumsal vakalara duyarlı bulunmak.
İlkelerin ve ilklerin koruyucusu şeklinde davranmak

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer almaktadır.

Adres ve Telefonlar;Genel Müdürlük: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi / BURSA
Tel: +90 224 294 55 62
EPOSTA
kamilkoc@kamilkoc.com.tr

 

Ulusoy Turizm 0850 811 1 888

Adres Genel Müdürlük
Ferhatpaşa Mah. 99. Sok. No:42/1 Ataşehir/İstanbul
Müşteri İlişkileri
Müşteri İlişkileri Departmanı yolcularımızın istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirmek, sorunlarını çözmek, ayrıca talep ettikleri konularda bilgilendirmek için hizmet vermektedir.
Her türlü şikayet, görüş, öneri ve dilekleriniz için;
Telefon: 0850 811 1 888
Faks: 0216 324 00 78
E-mail: musteri@ulusoy.com.tr

 

HAKKIMIZDA

Ulusoy, 1937 senesinde ilk temelleri atılmış olduğu o zamandan bu zamana, 70 yılı aşan bir süredir, taşımacılığın bugün geldiği noktayı yeniden tanımlayan ve yeryüzünün en fazla yolcu taşıyan karayolu taşımacılık düzeninin oluşturulmasında   etkili bir kilometre taşıdır.
Ulusoy Ulaştırma Sektörünün SUPERBRANDS ÖDÜLÜ alan ilk Firmadır.
Türkiye’deki en  geniş  ulaştırma  teşkilatına sahip bulunmaktayız,dünden bugüne gelene dek yolcu taşımacılığı işini Ulusoy, sektörünün  lideri olma amacı ilede çağını yakalayarak,her daim kendinin yeniliyerek  hedefine ulaşmıştır. Ulusoy, bugün Türkiye’de yaygın ulaşım ağındaki seferleri, ortalamanın üstündeki yüksek standartlı ve donanımlı ortalama 320 otobüslük filosu ilede senede yaklaşık olarak 3,5 milyon yolcu taşımakta.
En üst seviyedeki güvenlik ve nitelik olmazsa olmaz ilkelerimizdendir.

 

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini bir tek bir taşımacılık degilde bir yöntem şekilde  ve uygulayarak plan yaparak satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış  varış noktaları ve  hizmetlerini bir tam bütünlük içerisinde sunar.

Olmazsa olmaz ilkeleri güvenlik ve yüksek standart olan Ulusoy’da görev planlaması müşteri beklentilerine göre  pilanı yapılmaktadır. Bu yüzden Ulusoy Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığını yeniden tarif eden, model oluşturan önder bir marka olmanın  gururunu yaşamakta.
Görevimiz

Yüksek kaliteli ve  nitelikli  hizmet vererek müşteri talep ve arzularını en fevk seviyeye çıkmasını saglamak.
Müşterilerimizin vakitlerine ve haklarına saygı duymak.
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerinin  artmasını sağlamak.
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan  yükümlülüklerimizi yerine getirmek.

Hedeflerimiz
Ulusal ve kara yolu insan taşımacılığında mükemmele erişmek için yekûn kalite, ve hayat  standardımızda  ve iyiye gitme  gelişme gayreti içinde yer almak.
Müşterilerimizin memnuniyeti, çalışmakta olanların motivasyonu .
ilişkilerimizde saygılı, samimiyet, adaletli,  ve dürüst bir yapı içerisinde yer almak.

 

 

Efe Tur Turizm 0 850 600 00 10

Bu otobüs şirketi İzmit ve çivarında yolcu taşımacılığı mevzusunda bilinirliğini epey uzun yıllardır  çalışması…sebebiyle hayli arttırmıştır. Gebze, Bolu, Eskişehir, Ankara, Bilecik, İstanbul benzer biçimde iskan yerlerine her saat başı seferler düzenlemekteler.Bilhassa hac turizmi esnasında bütün otobüsleriyle sektöre desteklerini esirgemezler. Efe Seyahat iletişim merkezi: 0 850 600 00 10’ nolu telefonun dur.

Mersin Vif Turizm 0324 327 22 77

Mersin’in  en büyük otobüs şirketi Akdeniz Bölgesi ağırlıklı şekilde Adana, Antalya benzer biçimde şehirlere düzenli otobüs seferleri düzenler. Dondurma ikramları ilede Mersin benzer biçimde Akdeniz kentlerinin bunaltıcı nemini ve sıcağını birazcık olsun kıran bölgesinde ve çevresinde önemli bir kuruluştur. Mersin Vif telefon numarası: 0324 327 22 77

İnci Turizm 444 44 38

Bu otobüs şirketinden  tatil esnasına satış ofislerine adım atmadan web ara yüzümüz yardımı ilede biletlerini satın alma şansına haiz olmuş olursunuz. İnci Seyahat telefon numarası: 444 44 38

Kent Turizm 0352 332 33 00 – 444 00 38.

Kayseri merkezli otobüs  şirketlerinin başında gelir. Belli bir oranda olarak İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesinde seferleri bulunmaktadır. Niğde Çorum Sivas Ankara Adana en sık yolculuk düzenemiş odukları seyahat noktalarıdır. Şehir Seyahat telefon numaraları: 0352 332 33 00 – 444 00 38.

Süha Seyahat Turizm 0850 250 38 38

Süha Seyahat bir başka Kayseri kaynaklı firmadır , ötekilerden ayrılan özelliği ise hava taşımacılığı ve tiren yolculuğunun daha çok rağbet görmüş olduğu zamanlarda gelişme yönünde adımlar atarak yeni Mercedes araçlarla yolları diğrlerine göe oldukca fazla
aşındırmaya başlamışdır. 0850 250 38 38 Süha Seyahat telefon numarasıdır.

Anadolu Turizm 444 01 64

Ege Bölgesindeki illerde faaliyetlerini sürdürmekte olan Seyahat otobüs şirketi en fazla İzmir Balıkesir Çanakkale Manisa Denizli benzer biçimde illere otobüs seferleri düzenlemekte. anketlerde bölgenin en mükemmel bilinmekte olan ve en konforlu firması şeklinde belirtilmiştir. Seyahat iletişim merkezi: 444 01 64’dür.

Jet Turizm 444 0 227

Jet turizm  şehirlerarası otobüs firmaları içerisine seksenli senelerin başlangıcında hamle yapan firma günümüz  itibariyle Türkiye’mizin güney ve batı şehirlerinde etkinlik gösteren bir otobüs kuruluşudur . Bütün teknolojik  gelişmelere ayak uydurarak dünyaya da ayak uydurmuş olan firma , otobüslerinin teknolojik olanakları epeyce en son teknoloji olmasından …sebebiyle Antalya – İzmir – Muğla çevresinde turistik illerde hayli beğeni görüyor .444 0 227 numaralı telefondan Jet Seyahat‘e ulaşmanız mümkün.

Pamukkale Seyahat Turizm 0850 333 35 35

Pamukkale Seyahat şirketi altmışlı senelerin ilk yarısında Sadık Bababalım’ın emekleri arkasından Denizli şehrimizde temelleri atılıp bütün Türkiye’de satış ofisleriyle yaygın hale gelmiş karayolu şirketimizdir. Yetmişli senelerin birinci yarısında Pamukkale Turizm‘in yönetim ekibi faaliyetlerini İzmir’den çekip cevirmeye  karar vermiş. Devletimizde kent içi hizmetini başlatan ve İnternet’ten yer ayırtma  fırsatı veren ilk şirkettir.Telefon numarası 0850 333 35 35 

Özgü Seyahat Turizm 

Özgü Seyahat Hatay’ın en köklü  kuruluşlarındandır. Rekabeti oldukça severler ; öyleki sırasında öteki Hatay otobüs firmalarının fiyat indirmesi nerticesinde  meseleyi inada bindirip öteki bütün rakiplerini  perişan etmiştir.Hadise şudur : Hatay‘da bulunan otobüs şirketleri özgü seyahat ile yarışma için İstanbul seferlerinde son derecede yüksek oranlı indirim yaparlar .Ardından Özgü Seyahat rakiplerine bu kampanyadan caymalarını istersede  fikirler değişmez ve ücretler ucuz oranlarıyla ara vermeden devam ederler

Bunun üzerine Özgü Seyahat 4 hafta müddetince yolculardan para  almadan İstanbul otobüs seferlerini yapar.

 

Adana Turizm 444 44 01

Adana turizm Telefon numarası 444 44 01 olan firmadır.Yolcu  taşımış olduğu şehirde hatırı sayılır bir yeri olmuş olan bütün teknolojik imkanlara haiz araçlarıyla yolcularına en alt noktasında en üstteki seviyede hizmet vermekte olana kadar senelerin getirmiş olduğu deneyim Adana otobüs firması, ülkemizin önemli şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Adana şehrinden Türkiye’nin pek çok kentine ilçesine kadar otobüs seferlerini en güvenilir şekilde yapılyor. Son model ve değişik marka otobüslerle yolcularına misafirperverliği ilede misafir eden firmanın bütün çalışanı hususi bir eğitimden  geçmiştir. Her bir koltuktaki kişiye özel tv izleyebilme imkanıyla üretilmiş üretilmekte olan koltuklar arkalarındaki tv üniteleriyle kişiler istedikleri tv kanalını izleyebilirler.

Yeni Adana Turizm 444 34 01

Yeni Adana Turizm 444 34 01 telefon numarasıyla hizmet veriyor.Yolcularının hepsini istek ve talepleri ışığında otobüs seferleri boyunca yolcularını  mümkün kabul edilen en emin şekilde gideceği yere ulaştırmaktadır. Hemide full + full otobüsleriyle olabilecek en mükemmel hizmeti bir yolculukta kim bilir yalnız Yeni Adana otobüs şirketinden ulaşabilirsiniz.

Dadaş Seyahat Turizm 444 25 00

Dadaş Seyahat otobüs firmasına 444 25 00 numaralı telefon vasıtası ile ulaşmanız mümkün.Dadaş Seyahat Erzurum kentinin en eski kurumları arasında yer almaktadır.Seneler soğuk buzlu ve Şark yollarında meşakkatli bir görev üstlenerek bölge insanını yöre illere ve İstanbul Ankara İzmir gibi Erzurumluların kalabalık şekilde göçtüğü şehirlere taşımktadır. Erzurum Erzincan Elazığ Malatya benzer biçimde Şark illerinin yükünü çekerken Esadaş Seyahat gibi ezeli rakipleriyle de büyük rekabet halindedir.

Devran Turizm 0462-325-52-74

Devran turizm Devran Seyahat ellili senelerin sonlarında Ahmet Y. Alkan’ın büyük gayretleri bunun sonucu olarak Sarız Birlik adıyla evvelki tabelasını asmıştır. İki bin 4 senesinin başlarında Uğur Alkan’ın uzun uğraşları vasıtası ile Kayseri Devran Seyahat adıyla tekrardan tescil kabul edilen şirket Kayseri’de ehemmiyetli bir mekan edinmeyi dönem içinse başarmıştır. Bütün misafirlerine en nitelikli hizmetleri vermeyi amaçlayan Devran Seyahat bir şekilde ilerlemeye ve enson teknoloji ile yolcularına taşıt içinde bulunan güzel bir ortam hazırlıyor. Taşımacılık mevzusunda müşterilerinin sağlığını,canının ve malını en yüksek seviyede korumayı kendini kural edinmiş Devran Seyahat ilk önceliğini güvenliğe ithaf etmektedir.

Fındıkkale Seyahat Turizm 444 55 28

Fındıkkale Seyahat Giresun’da temelleri atılmış bulunan Karadeniz Bölgesinin yükünü çekmekte olan Samsun, Rize ve Ordu şehirlerinde Ulusoy Seyahat’in ardından en fazla tercih edilen en eski yolcu taşıma firmalarından bir tanesidir.İkramları mevzusunda eleştiriye ara sıra da olsa maruz kalmaktadır medyada ve bilhassa sözlük yazarları tarafınca fiyat politikası bakış açısından da katı eleştirilere ara sıra dayanmak mecburiyetinde kalmak zorunda bırakılmıştır. Fındıkkale Seyahat telefon numarası: 444 55 28.

Tatlıses Seyahat Turizm 444 00 63

Tatlıses Seyahat otobüs şirketi İbrahim Tatlıses tarafınca tam olarak bin dokuzyüz doksan beş senesinde Şanlıurfa – Diyarbakır merkez alınarak faliyetine başlamıştır. O yıl içinde Tatlıses Seyahat yetkilileri on 4 adet yeni oto alaral Türkiye’de oldukca büyük ses getirmiştir.İkibin beş senesinde Mercedes otobüs fabrikası yardımı ile yaptıkları uzun pazarlıklar ve görüşmeler bunun sonucu olarak dokuz adet Travego oto almak suretiyle filolarını artırma yoluna gitmişlerdir.Tatlıses Seyahat telefon numarası 444 00 63. : Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı Ulakoğlu Apt. Vl No : 15/B Şanlıurfa .

Mermerler Seyahat Turizm 444 44 40

Mermerler Seyahat telefon numarası 444 44 40 dir.Kırşehir’in en meşhur şirketlerinden bir tanesidir.Hayli köklü geçmişi müşteri istek ve arzularını ön plana çıkartan bir adet oluşturmasını sağlamıştır. Mermerler Gezi’in adresi : Eski Tekel Yanı Mermerler Apt. Vl KIRŞEHİR/TÜRKİYE

Tokat Yolculuk Seyahat Turizm 444 11 60

Tokat Yolculuk Zileli bir seyahat girişimcisi olan Ali Musa tarafınca 1987 senesinin 2. yarısında kurulmakla birlikte , lk defa seferini seksen sekiz senesinde Ankara yönünde gerçekleştirmiştir. En çok İç Anadolu bölgesinde seferleri olan firmanın Antalya İstanbul şeklinde oldukca büyük illere Didim Alanya şeklinde minik ancak seyahat bakış açısından oldukca büyük kasabalara seferleri de bulunmaktadır. Tokat Yolculuk telefon numarası: 444 11 60’dır. Adresi de şu biçimde: Alipaşa Mah. Cumhuriyet Meydanı Cad. Latifoğlu İşh. 2 nci Sokak Merkez Tokat Türkiye’dir.

Luks Karadeniz Seyahat 444 00 25;0464 612 53

Luks Karadeniz Seyahat Karadeniz Bölgesinin yollarını aşındıran; Hopa, Fındıklı, Arhavi, Çayeli, Rize, Ardahan, Trabzon, Samsun bölgelerinden Türkiye’nin hemen hemen her noktasına otobüs seferleri bulunan otobüs firmasıdır. insanları yardımı ile doksanlı senelerden beri sıkı fıkı olmayı başarmış ve kendini topu yolculuk eden yolcularına kabul ettirmeyi başarabilmiştir. Lüks Karadeniz Seyahat Telefon numarası: 444 00 25 ya da 0 464 612 53 48’dir. Merkezi Rize’de olmuş olan Lüks Karadeniz Seyahat’in adresi isede Belediye otogarı No 2-3-7 Pazar/Rize’dir.

Guney Akdeniz Turizm 0850 333 07 00

Guney Akdeniz Seyahat adından anlaşılacağı şeklinde Antalya, Mersin, Adana, Alanya benzer biçimde Akdeniz sahilinde bulunan bölgelerimize yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Kurucuları Adanalı bir aileye mensuptur ve müşterilerinden gelebilecek olan pozitif yönde tepkilerle faaliyetlerini daha ileri taşıma gayretine girmişlerdir.Total oto sayısı yüz yirmi üçe kadar çıkmış olsa da zaman içinde bu sayısı azalarak doksanlı sayılara düşmüştür. Güney Akdeniz Seyahat Telefon numarası: 0850 333 07 00’dır.

Seç Seyahat Turizm 0(342) 328 94 94

Seç Seyahat Bir Gaziantep firması olarak Yeni Otogar N0:2-3-4-5 Gaziantep/TÜRKİYE adresinde merkez şubesini açmıştır.Yolcu taşıma işinin yanısıra kargo taşıma işini de yürütmektedirler. Seç Seyahat telefon numarası: 0(342) 328 94 94 ve 1972 senesinde kurulduğu biliniyor. Sanatsal ve Kültürel alanda da ön plana çıkan faaliyetleri içinde Seç Dergisi 1.sırayı almakta.

Mersin Villa Turizm 444 50 33;0 324 238 26 96 

Mersin Villa Seyahat Firmanın asıl adı Ultra lüks Villa Gezi Limited Şirketidir. Mersin Villa Seyahat adresi Gazi Mustafa Kemal Bul. 106. Cad. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7 Mersin/TÜRKİYE. Mersin Villa telefon numarası: 444 50 33 ülkemizin hemen hemen her yerine yolcu taşımaktadır. Mersin’de yer alan halka açık merkez ilede 90 324 238 26 96 numaralı telefon ilede bağlantı kurabilirsiniz. Villa kart ilede hem otobüs biletinizi ucuz alabilir hemide konaklama tesislerinde ucuz hizmet alma imkanınız var.

Kahta Petrol Turizm 0212 658 34 02-658 27 64

Kahta Petrol ismiyle 1998 senesinin mayıs ayında faaliyete geçen Güney Doğu Anadolu’da hayli raabet görmektedir. Kahta Petrol android ve iphone hizmetleri ilede dikkat çekmektedir.Kahta Petrol telefon numarası 725 72 39 – 725 51 09 merkez ofisidir.Adıyamanın şehirlerarası telefon kodu 0416 dır.İstanbul Esenler otogarında 0212 658 34 02 – 658 27 64 numaralı telefonla hizmet veriyorlar ve esenler 16.perondan çıkış yapmaktalar.

Yıldız Diyarbakr Seyahat 444 21 21

Yıldız Diyarbakır Seyahat Bu otobüs firmasının otobüs biletleri internetten kolaylıkla alınabilir . Star Diyarbakır telefon numarası: 444 21 21 olduğundan akılda tutmakta kolaylık saglıyacak. Star Diyarbakır satış ofisleri ülkemizin yetmiş beş iline yüzlerce ufak iri kasaba ve nahiyesine açılmış durumdadır.Bu kurmakta ki hedef firmayı bölgenin en büyükleri arasına sokmaktır.

Özlem Diyarbakır Seyahat 444 44 21

Özlem Diyarbakır Seyahat , Kıbrıs Cd No:37b adresinde halka açık merkeziyle hizmetlerine özellikle Batman, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep şehirlerinde ara vermeden devam etmekte. Özlem Diyarbakır telefon numarası: 444 44 21’dir. Call center vasıtasıyla online bilet ayırtma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Saat başı İstanbul Ankara seferleriyle bütün Diyarbakır halkına sunmuş olduğu avantajların karışılığını müşteri memnuniyeti olarak firmaya dönmektedir.

Yesil Artvin Ekspres Seyahat 0 466 212 61 61

Yesil Artvin Ekspres telefon numarası 0 466 212 61 61. Yetmiş senelerin birinci yarısında Erzurum otobüs seferleri ile çalışma hayatına atılan delikanlı bir müteşebbis muhterem Yıldırım , doksanlı senelerin sonlarına doğru on üç araçla Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasını kurmuştur , öte yandan taşıt sayısı şu anda elli civarı kadardır ve yerinde saymamayı prensip edinen Yıldırım gelişme hedefiyle araçlarına her sene yenilerini ekleyerek ve yanında çalışanlarına bölgeye özel hizmet sunması için özel bir şekilde eğitim veriyor.

 

Yeni Diyarbakır Seyahat 444 21 06

Yeni Diyarbakır 444 21 06 telefonundan her türlü şikayette bulunma tavsiye ve internetten yer ayırtma ve her tür dilekleriniz için hazırda beklemektedir. Adresi şöyledir : Şehirlerarası Otobüs Terminali Siverek Yolu Numara:11 Diyarbakır. 2000 senesinde faaliyetlerine Diyarbakır – Ağrı – Iğdır hattında başlamış olan Yıldız Diyarbakır, son olarak 2012 senesinde bölgenin en mükemmel otobüs şirketi ödülünü almıştır.

Balıkesir Uludağ Turizm 444 22 22

Balıkesir Uludağ Turizm telefon numarası 444 22 22’dir. Balıkesirli bir ailenin neferi olmuş olan Fehmi Şengörenoğlu 1973 senesinde Uludağ Seyahat Otobüs İşletmesi’ni çevre halkının hizmetine sunarak nitelikli yolculuklar sunma anlayışıyla dönemin en çağdaş araçlarıyla işe koyuldu. 1975 senesinde o gününü koşullarına bakıldığında en lüx otobüsler olmuş olan MERCEDES O302 model araçlarla yolları aşındırmaya başlamış bulunmaktadır.

Adıyaman Ünal Seyahat 0416 216 11 12

Adıyaman Ünal Seyahat telefon numarası 0416 216 11 12’dır.Yaklaşık olarak elli senedir, inovatif aplikasyonlarıyla sektörde önder olma sıfatını bırakmayan Adıyaman Ünal şirketi ilkeleriyle ve prensipleriyle de ulaştırma standartlarında bir ölçüt olmaya ara vermeden devam etmekte. İstisnasız bir halde vermiş olduğu ve bulunmuş olduğu taahhütleri sahiplenişi, geliştirici yapısı ve modern nazar açısıyla olduğu kadar gidebilen yerler; problemlerin, her gerekli olan ortamda, yasa ve yasalara saygılı davranışını sürdürerek çözmesini bilen bir kanaat önderi şeklinde kara yolu taşımacılığında gelişimine devam ederek kalitesinin bir üstteki seviyeye çıkmasını bilerek yapılmasında günümüz şartlarınıda göz önüne alarak davamlı ileriye taşımaktadır.

Has Diyarbakır Seyahat 444 11 21

Has Diyarbakır Seyahat 444 11 21 numarası ilede kişilerin aklında mahal etmiştir. Has Diyarbakır son derece işini bilen kaptan şöförleri ve mevzusunda eğitim almış teknik çalışanlarıyla yolcularına en nitelik araçları sunarak onları rahatettirme fevki içindedir. Diyarbakır’ın en itimat verici ulaştırma vasıtası ile konforlu bir yolculuğa çıkmanın lezzetine sizde varabilirsiniz.

Star Batman Seyahat 444 72 72

Star Batman 444 72 72 vasıtası ile müşterilerinin internetten yer ayırtma isteklerini karşılamaktadır.Üstelik İnternet sitesinde İngilizce lisan desteği de bulunmaktadır.Adresini tasa edenler Ahmet Necdet Sezer Bulvarı Taze Otogar No:3 Batman / TÜRKİYE olacağını bilsinler.Batman ve Güneydoğu Bölgesinde peyk yayını, play station benzer biçimde ilklerin yüksek değerli imzası olmuş olan girişimci gruptur.Bilhassa Batman Diyarbakır otobüs seferleri vasıtası ile halkına yakışır fiyatlarla ve nitelikli bir iş verir.

Öz Diyarbakır Seyahat  444 21 00

Öz Diyarbakır Seyahat telefon numarası 444 21 00’dir. 1981 senesinde Diyarbakır kentiyle özdeşleşen biricik özeliğine haiz olmuş olan Esas Diyarbakır , kurucuları olmuş olan Ahmet ARIKBOĞA ve Mehmet SEYHAN seksenli senelerden beri yumruğunu masaya vuran bir şirket şeklinde on beş adet 0302 Mercedes Benz vasıtayla lk defa seferlere başladılar. Seksenli senelerin karayolu ve yolculuk imkanlarının nispet yaparcasına Özdiyarbakır Gezi bir yıl zarfında taşıt filosunu doksan bire tırmandırmıştır.

Huzur Seyahat 0346 224 06 58-224 07 58

Huzur Seyahat Sivas merkezli çalışmakta olan, paradan dahaçok itimat üstüne kurulu Türkiye’nin az sayıdaki otobüs firmaları arasındadır. Total çalışmakta olan sayısı kaptanlar, host ve hosteslerle 258’i bulmuştur. Kurumdaki vasıta sayısı on yedi adet olmakla birlikte bu yıl sipariş verdikleri 3 yeni araçta hizmete alınarak Ankara seferlerine başlayacaktır.SİVAS HUZUR TURİZM TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. Adres. Yeni garajlar No:14 Sivas/TÜRKİYE. Halkla İlişkiler Tel. (0346) 224 06 58 – (0346) 224 07 58.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu